Comap

Bogata tradycja i doświadczenie w produkcji wyrobów z branży instalacji sanitarnych i grzewczych spowodowały, iż COMAP jest jedną z najbardziej szanowanych i rozpoznawanych marek tego sektora.

Złączki instalacyjne, zawory i głowice termostatyczne czy systemy dystrybucji wody są wysoko cenione przez instalatorów i projektantów. Na polskim rynku COMAP jest obecny już ponad 20 lat. W naszej ofercie znajdą Państwo złączki do instalacji centralnego ogrzewania i wody użytkowej, armaturę grzewczą i instalacyjną, systemy dystrybucji wody użytkowej i grzewczej, systemy ogrzewania podłogowego oraz urządzenia z zakresu uzdatniania wody, oferowane przez Grupę COMAP. 

Comap Polska Sp. z o.o. mieści się w Warszawie, gdzie ulokowane są biura oraz magazyn, siedziba główna Comap znajduje się w Lionie, we Francji.

Zespół handlowy składa się z:

  • Grupy doradców techniczno-handlowych wspierających i koordynujących podstawowe działanie handlowe w poszczególnych regionach Polski
  • Grupy doradców projektowych, których zadaniem jest wsparcie techniczne projektantów, biur projektowych i dużych firm wykonawczych w zakresie projektowania i stosowania rozwiązań technicznych Comap

Francuska jakość

Nasze centrum logistyczne, znajdujące się w Checy, w departamencie Loiret, zajmuje się dystrybucją naszych produktów na terenie Francji oraz wysyła produkty do 50 miejsc na całym świecie.Rury wielowarstwowe, z polietylenu sieciowanego (PEX), złączki zaprasowywane, na wcisk, skręcane i lutowane, głowice i zawory termostatyczne, zawory równoważące, armatura zabezpieczająca, ogrzewanie podłogowe - COMAP daje całą gamę możliwości w zakresie dostawy produktów, linii produktowych i technologii.

Grupa Comap powstała we Francji, i od samego początku projektowała i produkowała większość swoich produktów we Francji. We Francji Grupa Comap posiada cztery zakłady produkcyjne w departamentach Drôme, Loiret, Nièvre i Somme. Ponadto Grupa posiada zakład w mieście Brescia, we Włoszech, w regionie, którym jest głównym europejskim ośrodkiem produkcji mosiądzu.

Pobierz katalog

Rozwiązania regulacyjne

Regulacja ma kluczowe znaczenie dla sprawności energetycznej i poprawności działania instalacji. Dzięki szerokiej gamie produktów do regulacji oraz wielu rozwiązań systemowych, oferta COMAP obejmuje wszystkie główne punkty w instalacji: począwszy od źródła ciepła a skończywszy na grzejniku, gdzie regulacja musi być wdrożone, aby zmniejszyć w możliwie jak największym stopniu zużycie energii, zapewniając jednocześnie optymalny komfort cieplny oraz bezpieczeństwo eksploatacji.

 

Zobacz więcej

Rozwiązania w zakresie połączeń

Układy dystrybucji wody użytkowej i grzewczej mają za zadanie dostarczyć wodę i energię do budynków w sposób bezpieczny i optymalny. Ich jakość decyduje w dużej mierze o jakości całej instalacji. Rozwiązania firmy COMAP gwarantują wysoką jakość projektowanych i wykonywanych instalacji nawet dla najbardziej wymagających budynków. 

COMAP jest firmą oferującą jedną z najszerszych gam złączek pod wzgledem materiałów, rozmiarów i technologii. Nasza wyjątkowa oferta "Złączki Multiconnect COMAP" obejmuje najnowsze rozwiązania z zakresu złączek na wcisk i złączek zaprasowywanych:

  • Sprawdzona technologia, idealna dla nowych inwestycji oraz prac remontowych.
  • Uzupełnianie lub zastępowanie tradycyjnych technik
  • Realizacja, która jest zawsze profesjonalna, szybsza i bezpieczniejsza, pozwala zbudować trwałe i efektywnie pracujące instalacje, które spełniają nowe wymagania w zakresie ekonomiczności i ochrony środowiska.