Hauraton

Firma HAURATON jest obecna w Polsce od 1994 r. Od początku swojego działania firma dążyła do zapewnienia kompleksowej oferty i wysokiej jakości obsługi w zakresie doradztwa techniczno-handlowego na terenie całego kraju. HAURATON specjalizuje się w kompleksowym zagospodarowaniu wód opadowych. Główne grupy produktowe firmy to: odwodnienie liniowe, separatory, rozsączanie, retencja, itp.

W czasie swojego funkcjonowania firma HAURATON zyskała szeroki krąg odbiorców i może poszczycić się realizacją licznych obiektów na terenie całego kraju. Zaufało jej wielu klientów, którzy niejednokrotnie przekonali się o tym jak skuteczne i elastyczne są działania podejmowane przez firmę HAURATON. Wśród najważniejszych cech produktów klienci wymieniają między innymi: wysoką jakość, trwałość, wytrzymałość, funkcjonalność, łatwość montażu. Pozytywnie opinie klientów, inwestorów i użytkowników dotyczą jednak nie tylko produktów ale także wysokiej jakości obsługi, doradztwa technicznego i terminowości w realizacji dostaw.

Zobacz realizacje 

Priorytety firmy HAURATON:

• tworzenie najlepszych rozwiązań technicznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów,

• kompleksowość oferty i jej ciągłe uaktualnianie,

• wysoka jakość produktów i obsługi, a co za tym idzie - zadowolenie klientów,

• terminowość dostaw oraz elastyczność w działaniu,

• troska o środowisko.

Lata praktyki w zakresie doskonalenia produktów i rozszerzania oferty sprawiły, że firma HAURATON jest czołowym europejskim producentem systemów zagospodarowania wód opadowych.

Oferta HAURATONGALABAU - odwodnienia pod ruch lekki

Zobacz więcej


AQUABAU - Systemy rozsączania, magazynowania i podczyszczania wód

Zobacz więcej


SPORTBAU - produkty na obiekty sportowe

Zobacz więcej