Junkers

Od ponad 100 lat Junkers, dzięki przyjaznym środowisku, łatwym w obsłudze i wysokiej jakości urządzeniom, dba o ciepło i komfort użytkowników. Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, w skład której wchodzi marka Junkers, jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Założycielem marki był Hugo Junkers – pionier nowej myśli techniczno-gospodarczej. Początkowo zajmował się on konstruowaniem silników gazowych do maszyn elektrycznych. Ale to wynaleziony przez niego kalorymetr stał się kamieniem milowym w rozwoju techniki grzewczej.

 

Energooszczędne urządzenia grzewcze 
Inwestycja w nowoczesne, energooszczedne systemy ogrzewania marki Junkers, to przyjazne rozwiązania zarówno dla domowego budżetu jak i świadome korzystanie z najnowszych zdobyczy techniki. Mniejsze wydatki na ogrzewanie i komfortowa obsługa przy jednoczesnym dbaniu o środowisko! Czy można chcieć więcej?
Junkers oferuje szeroką gamę urządzeń grzewczych. W naszej ofercie znajdują się: przepływowe podgrzewacze wody, kotły kondensacyjne i konwencjonalne, pompy ciepła do przygotowania c.w.u., gruntowe pompy ciepła, kolektory słoneczne, centrale wentylacyjne do odzysku ciepła oraz automatykę i osprzęt.

Zobacz więcej.