KZO

Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A.

Już w XIX wieku w Końskich zaczęto odlewać pierwsze wyroby z żeliwa szarego. Przez lata umiejętności i wiedza o technikach produkcji były systematycznie zdobywane, rozwijane i przekazywane przez kolejne pokolenia najwyższej klasy fachowców. Obecnie Koneckie Zakłady Odlewnicze są nowoczesną, prężnie rozwijającą się spółką akcyjną, która inwestuje w najnowsze technologie, wysoko wykwalifikowanych pracowników i najlepsze procedury obsługi Klienta.

Wyroby żeliwne z KZO od lat są niezwykle chętnie wykorzystywane przy realizacji największych inwestycji w Polsce i w całej Europie. Kontrahenci doceniają przede wszystkim wysoką jakość naszych wyrobów połączoną z najlepszymi cenami oraz niezwykle profesjonalnym i elastycznym Biurem Handlowym.

Żeliwo szare jest jednym z najchętniej wykorzystywanych w Polsce materiałów w kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Ze względu na swoją wytrzymałość, właściwości tłumienia drgań i odprowadzania ciepła jest niezastąpione przy produkcji włazów kanałowych, wpustów i skrzynek.

Dla wszystkich, którym zależy na promocji i pozytywnym wizerunku swojego miasta, gminy czy firmy, Koneckie Zakłady Odlewnicze proponują indywidualnie zaprojektowane i wykonane wyroby logowane, na których znajdą się wybrane przez Państwa logotypy, napisy lub symbole. 

Oferta KZO obejmuje: