Walraven

Walraven produkuje system do mocowania instalacji: grzewczych, sanitarnych, wentylacji, tryskaczowych, elektrycznych, chłodniczych,  solarnych oraz wielu innych. System Ochrony Ogniowej składa się z szerokiej gamy produktów dla biernej ochrony przeciwpożarowej instalacji wodnych, kanalizacyjnych, C.O., gazowych i klimatyzacji.

Grupa Walraven

Grupa Walraven, z centralą w Mijdrecht w Holandii, jest firmą działającą na całym świecie, posiadającą własne zakłady produkcyjne i biura sprzedaży w wielu krajach. Produkty Walraven stosowane są przez dziesiątki tysięcy firm instalatorskich w Europie, Ameryce Północnej, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie

Nasze produkty i wiedza techniczna są gwarancją najwyższej jakości od ponad 70 lat. Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych specjalistycznych sprzedawców to nieocenione elementy składowe naszej firmy. Jesteśmy dumni z naszej historii.

Innowacyjność

Duże znaczenie w grupie Walraven ma opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych koncepcji technicznych. Punktem wyjściowym jest łatwość użytkowania oraz oszczędność czasu w trakcie instalacji przy zachowaniu najwyższej niezawodności. Naszą motywacją jest stała innowacyjność i najwyższa jakość.