Wavin

WAVIN POLSKA S.A.
Wavin Polska jest częścią grupy Wavin - lidera w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego.
Pozycja firmy na rynku rur tworzywowych oraz systemów do zagospodarowania wód deszczowych jest rezultatem zdobywanych od 60 lat doświadczeń i wdrażanych innowacji. W każdym zastosowaniu w infrastrukturze i w budownictwie Wavin łączy klientów z lepszymi technologiami, współpracą i rozwiązaniami.

WWW
Facebook
Linkedin
Youtube

OFERTA

Bez względu na zakres oraz skomplikowanie inwestycji Wavin dostarcza kompletne rozwiązania, które będą niezawodne przez wiele lat. Oferowane przez nas produkty objęte są także wsparciem technicznym – świadczymy doradztwo w zakresie doboru i projektowania urządzeń, opracowujemy gotowe koncepcje instalacji, a także nadzorujemy wykonawstwo.

Wsparcie techniczne: kliknij


Koncern Wavin
Siedziba koncernu Wavin mieści się w miasteczku Zwolle w Holandii. Wavin obecny jest w 25 krajach Europy, w których posiada 40 zakładów produkcyjnych. Na innych kontynentach firma obecna jest poprzez siec dystrybutorów i licencjobiorców. Wavin zatrudnia blisko 5500 osób, a roczny przychód grupy wynosi około 1,2 miliarda Euro. Od 2013 roku Wavin jest częścią międzynarodowego koncernu Mexichem, lidera w produkcji systemów rurowych z tworzyw sztucznych, w przemyśle chemicznym i paliwowym w Ameryce Łacińskiej. 

Zagospodarowanie wody deszczowej

Oferta obejmuje systemy służące kompleksowemu zagospodarowaniu wody deszczowej – począwszy od zebrania wody deszczowej, poprzez jej transport do odbiorników i podczyszczenie, a na retencji lub możliwości odzysku kończąc. Wspieramy także proces dobierania rozwiązań specjalistycznym oprogramowaniem i dogłębna znajomością parametrów pracy, wymagań i korelacji poszczególnych urządzeń, takich jak np. regulatory przepływu, separatory, osadniki.

Zobacz więcej.

Ogrzewanie i chłodzenie

Systemy instalacji grzewczych Wavin to bogata oferta rur i kształtek z różnych materiałów, zapewniających najwyższe standardy w instalacjach centralnego ogrzewania, ogrzewania powierzchniowego – podłogowego, ściennego oraz sufitowego
Zobacz więcej

Systemy kanalizacji wewnętrznej

Wavin oferuje szeroki wybór systemów i produktów do zagospodarowania ścieków wewnątrz budynków, z różnych materiałów i o zróżnicowanych właściwościach, w tym kompletną gamę instalacji niskoszumowych spełniających nawet najbardziej rygorystyczne parametry ochrony akustycznej.

Zobacz więcej

Systemy kanalizacji zewnętrznej

Bogata oferta systemów Wavin do budowy trwałych i niezawodnych sieci kanalizacyjnych obejmuje rozwiązania zarówno do grawitacyjnego, jak i ciśnieniowego odprowadzania ścieków sanitarnych. To pełna gama rur z PVC-u, PP i PE oraz PEHD, o ściankach zarówno gładkich, jak i strukturalnych, oraz bogaty asortyment kształtek.

Ponadto jako uzupełnienie sieci kanalizacyjnych Wavin oferuje szeroki asortyment studzienek włazowych i niewłazowych (inspekcyjnych) o różnych średnicach, różnym poziomie zaawansowania technicznego, a tym samym dla różnych obszarów zastosowania.
Zobacz więcej

Dystrybucja wody i gazu

Oferta Wavin to szeroka gama systemów służących doprowadzeniu wody użytkowej do obiektu, jak i jej rozprowadzenie wewnątrz budynku zapewniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny.  To niezawodne systemy rur i kształtek z różnych materiałów i o różnych sposobach łączenia. 

Zobacz więcej

Systemy instalacji gazowych Wavin są zarówno bardzo trwałe, jak i niezawodne. Dają szeroki wybór dzięki wielu opcjom dopasowanym do różnych warunków gruntowych i metod instalacji.

Zobacz więcej

Rury osłonowe

Rury osłonowe oferowane przez Arot Polska Sp. z o.o., będący częścią grupy Wavin, to najwyższej jakości rozwiązania w zakresie systemów gładkościennych, karbowanych i dzielonych rur osłonowych do kabli elektroenergetycznych i teletechnicznych układanych pod ziemią oraz na przestrzeni otwartej. 


Zobacz więcej