Kod: HPRKRCT2206311B100
Symbol: 3721568760
EAN: 5900308274569
| Producent: | KACZMAREK |
|---|
| WARSZAWA OPACZ | Dostępny (300 m) |
|---|---|
| BYDGOSZCZ | Dostępny (500+ m) |
| POZNAŃ | Dostępny (20 m) |
| WROCŁAW | Dostępny na zamówienie |
| ŁÓDŹ | Dostępny na zamówienie |
| GDAŃSK | Dostępny (280 m) |
| ŚLĄSK | Dostępny (500+ m) |
| KRAKÓW | Dostępny (331 m) |