System zaciskowy Viega Megapress

23 maja 2023

 

Nowość! Przedstawiamy system Viega Megapress - innowacyjne rozwiązanie do instalacji ciśnieniowych.

System Viega MegaPress to zaawansowany system umożliwiający szybki montaż rur stalowych grubościennych czarnych i ocynkowanych. Dzięki technologii połączenia zaciskowego, montaż instalacji ciścnieniowych wykonanych z rur stalowych staje się prostszy i bardziej efektywny, eliminując konieczność spawania, lutowania czy klejenia.

Główną zaletą systemu Megapress jest możliwość bezpośredniego zaciskania złączek na rurach, co zapewnia trwałe i szczelne połączenia. Dzięki temu, proces łączenia staje się bardziej intuicyjny i oszczędza czas oraz pracę. System ten znajduje zastosowanie w różnych sektorach, a przede wszystkim budowie instalacji przeciwpożarowych wewnątrz budynków.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz pełną ofertę produktów związanych z systemem Viega Megapress. Oferujemy szeroki wybór złączek, kolan, trójników, muf i innch komponentów, które umożliwią profesjonalny montaż instalacji ciśnieniowych.

Wybierz system Viega MegaPress i zaoszczędź czas i pracę. Sprawdź naszą ofertę już teraz i odkryj przyszłość instalacji ciśnieniowych.

 

Oferta:

https://rurex.pl/pl/produkty/1/viega-megapress-184610