Kod: OFR160
Symbol: 3057424
EAN: 5996111037842
Średnica nominalna [mm]: 160
SDR: 26
Materiał: PE-HD
Kolor: Czarny
Typ produktu: Rura
| Producent: | WAVIN |
|---|---|
| Średnica nominalna [mm]: | 160 |
| SDR: | 26 |
| Materiał: | PE-HD |
| Kolor: | Czarny |
| Typ produktu: | Rura |
| WARSZAWA OPACZ | Dostępny (500+ m) |
|---|---|
| BYDGOSZCZ | Dostępny na zamówienie |
| POZNAŃ | Dostępny (150 m) |
| WROCŁAW | Dostępny (340 m) |
| ŁÓDŹ | Dostępny na zamówienie |
| GDAŃSK | Dostępny na zamówienie |
| ŚLĄSK | Dostępny (80 m) |
| KRAKÓW | Dostępny (85 m) |