Kod: OFR200
Symbol: 3085232
EAN: 5996111109297
Typ produktu: Rura
Średnica nominalna [mm]: 200
Materiał: PE-HD
Kolor: Czarny
SDR: 26
| Producent: | WAVIN |
|---|---|
| Typ produktu: | Rura |
| Średnica nominalna [mm]: | 200 |
| Materiał: | PE-HD |
| Kolor: | Czarny |
| SDR: | 26 |
| WARSZAWA OPACZ | Dostępny (500+ m) |
|---|---|
| BYDGOSZCZ | Dostępny na zamówienie |
| POZNAŃ | Dostępny (40 m) |
| WROCŁAW | Dostępny (25 m) |
| ŁÓDŹ | Dostępny na zamówienie |
| GDAŃSK | Dostępny na zamówienie |
| ŚLĄSK | Dostępny (50 m) |
| KRAKÓW | Dostępny na zamówienie |