Kod: OFR063
Symbol: 3057419
EAN: 5996111085294
Średnica nominalna [mm]: 63
Materiał: PE-HD
Kolor: Czarny
Typ produktu: Rura
| Producent: | WAVIN |
|---|---|
| Średnica nominalna [mm]: | 63 |
| Materiał: | PE-HD |
| Kolor: | Czarny |
| Typ produktu: | Rura |
| WARSZAWA OPACZ | Dostępny (165 m) |
|---|---|
| BYDGOSZCZ | Dostępny na zamówienie |
| POZNAŃ | Dostępny (100 m) |
| WROCŁAW | Dostępny (75 m) |
| ŁÓDŹ | Dostępny na zamówienie |
| GDAŃSK | Dostępny na zamówienie |
| ŚLĄSK | Dostępny na zamówienie |
| KRAKÓW | Dostępny na zamówienie |