Kod: OFR075
Symbol: 3057420
EAN: 5996111037903
Kolor: Czarny
Materiał: PE-HD
SDR: 26
Średnica nominalna [mm]: 75
Typ produktu: Rura
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | PE-HD |
| Producent: | WAVIN |
| SDR: | 26 |
| Średnica nominalna [mm]: | 75 |
| Typ produktu: | Rura |
| WARSZAWA OPACZ | Dostępny (500+ m) |
|---|---|
| BYDGOSZCZ | Dostępny na zamówienie |
| POZNAŃ | Dostępny (100 m) |
| WROCŁAW | Dostępny (165 m) |
| ŁÓDŹ | Dostępny na zamówienie |
| GDAŃSK | Dostępny na zamówienie |
| ŚLĄSK | Dostępny (94 m) |
| KRAKÓW | Dostępny (10 m) |