Kod: IARA252550
Symbol: 3023032
EAN: 5900360969014
Ciśnienie nominalne PN [bar]: 10
Średnica nominalna [mm]: 25
Typ produktu: Rura
| Ciśnienie nominalne PN [bar]: | 10 |
|---|---|
| Producent: | WAVIN |
| Średnica nominalna [mm]: | 25 |
| Typ produktu: | Rura |
| WARSZAWA OPACZ | Dostępny (241 m) |
|---|---|
| BYDGOSZCZ | Dostępny na zamówienie |
| POZNAŃ | Dostępny (4 m) |
| WROCŁAW | Dostępny (243 m) |
| ŁÓDŹ | Dostępny na zamówienie |
| GDAŃSK | Dostępny na zamówienie |
| ŚLĄSK | Dostępny (24 m) |
| KRAKÓW | Dostępny na zamówienie |